Neden Alarm Aboneliği
-Ücretsiz kurulum
-İki yıl sabit fiyat
-İki yıl garanti
-Ücretsiz uygulama
-Taahhüt süresi boyunca ücretsiz bakım
-Tüm giriş ve çıkışlarda sms bilgisi

Alarm kiralama sürecini nasıl ilerler?

Alarm sistemi ihtiyaçlara özel; iş yeri, ev, depo, arazi, çiftlik, oda ve kasa gibi güvende olmasını istenilen alanda güvenlik açığı tespitleri yapılır.

Keşif sırasında hırsızlığa mahal verebilecek olan tüm güvenlik açıkları belirlenir. Belirlenen güvenlik açıklarının türüne göre gerekli olan güvenlik dedektörleri ile güvenlik planı oluşturulmaktadır.

Montaj süreci son derece konforlu ve hızlı ilerlemektedir.

Alarm aboneleri mobil uygulamamız üzerinden evinin veya işyerinin alarm sistemini kurmaktadır. Bu sayede alarm abonelerinin belirlediği süre içinde alarm sistemi devreye girer ve sensörlerin olumsuz bir durum algılamasıyla eş zamanlı olarak sorun alarm izleme operatörlerimiz tarafından incelenir.


Navtecs operatörleri 3 - 6 saniye içerisinde alarm anında aranacak ilk kişi arayarak durum bilgisi verilir. Kişinin isteğine göre kolluk kuvvetleri bilgilendirilir.

Birinci kişiye ulaşılmama durumunda 10 saniye içerisinde ikinci kişi aranır ve bilgi verilir. Kişinin isteğine göre kolluk kuvvetleri bilgilendirilir.

Alanında uzman Navtecs yetkilileri tarafından yürütülen bu süreçte profesyonel bir hizmet alın ve güvende olmanın huzurunu hissedin.

Risk almayın Navtecs ile güvende kalın!